REISER MED PGA OF NORWAY
Av: Maiken | Publisert: 29. juni 2026 | Siste nyheter | Arkiv
1.-8. april og 8.-15. april reiser vi til Oliva Nova Golf Resort og fyller dagene med golftrening, spill og god stemning
Vi ønsker deg hjertelig velkommen på én eller begge av turene til Oliva Nova Golf Resort i april 2027!
Dette er turer for deg som ønsker en god start på utendørssesongen, med spansk vær, gode treningsøkter og fine runder på en flott golfbane. PGA of Norway arrangerer denne for vanlige golfere fra hele Norge. Opplegget er lagt opp slik at du selv kan velge når det gjelder treningsmengde, spill, måltider og reisevei.
Turene inkluderer overnatting med frokost, golfspill, trening, shuttlebuss og to felles middager. Fly må bookes individuelt. Du finner våre flyforslag på siste side som tilhører hver av reisene. Vi har fargekodet turene, gull gjelder Ladies Tour 1.–8. april, og blå gjelder Golfturen 8.–15. april. Golfbanen, hotellet, restaurantene og stranden ligger i kort gangavstand fra hverandre, noe som gir minimal bruk av tid på transport og maksimal mulighet til å nyte oppholdet på ett og samme sted. Transporten fra Alicante flyplass til Oliva Nova Golf Resort tar ca. 1 time og 10 minutter.
Mer informasjon om stedet finner du her: Hjemmesiden til Oliva Nova
Det er begrenset antall plasser, med kun 40 deltakere per tur. Vi anbefaler derfor å sikre deg plass ved å melde deg på via påmeldingslenkene nedenfor. Deltakelse forutsetter at du har fylt 18 år og er medlem av en golfklubb. Har du spørsmål om turene er du velkommen til å ta kontakt med Maiken på 97973315, maiken@pganorway.no eller gjennom våre sosiale medier.
Ladies Tour med PGA of Norway
Dette er et nytt konsept, utviklet etter dialog med damer rundt om i landet som ønsker seg en egen tur. En reise hvor man kan lære, trene og ha det gøy i et trygt og positivt kvinnlig miljø.
Turen er kun for damer, på alle nivåer, og markerer starten på et tilbud vi har stor tro på for å legge til rette for kvinner i golf.
Påmelding gjøres gjennom skjemaet til våre reisepartner Golfbreaks her: PÅMELDINGSSKJEMA
Du vil få en bekreftende e-post i løpet av et par dager. Om det haster å få en bekreftelse så tar du direkte kontakt med oss.
Vi gleder oss stort og ser frem til en fantastisk tur med mye læring, gode opplevelser og minner for livet!
Under finner du mer informasjon om reisen:



Golftur med PGA of Norway
Denne turen er åpen for både de som ønsker å melde seg på alene som både herrer, damer, og par. Det er også lov for de som ønsker seg en to ukers tur for damene å bli igjen på stedet og være med på begge turene.
På denne turen vil det være én ekstra runde på El Saler, ellers inkluderer turene det samme. Vi legger opp trening og spill ut i fra ønske, og for de som vil spille eller trene på den ene fridagen så si i fra i god tid, så skal vi prøve å tilrettelegge for det.
Påmelding gjøres gjennom skjemaet til våre reisepartner Golfbreaks her: PÅMELDINGSSKJEMA
Om du har spørsmål om dette er en tur for deg, eller prakitske spørsmål ikke nøl med å ta kontakt med Maiken (97973315, maiken@pganorway.no eller ta kontakt på våre sosiale medier).
Under finner du mer informasjon om reisen:






